couponvilli.com

Női Kenu Története

Szandaszőlősi Általános Iskola

Ez a cikk több mint 1 éve frissült utoljára. A benne lévő információk elavultak lehetnek. 2015. Magyar Olimpiai Bizottság - Történelmi magyar kvóta a kajak-kenu szlalom női kenu egyes versenyszámában. szept 11. 11:19 Győr - Lakatos Zsanett nyerte a női kenu egyesek versenyét a győri maratoni kajak-kenu világbajnokság pénteki nyitónapján. Az ezüstérmet a szám másik magyarja, Takács Kincső szerezte meg. A győri Lakatos történelmi győzelmet aratott, a női kenu ugyanis most szerepel először a maratoni vb programjában. A délelőtti ifjúsági versenyekben is jutott jó néhány érem a házigazdáknak: hasonlóan a felnőtt kenusok küzdelméhez, a női kajak egyeseknél is kettős magyar siker született az első helyen célba érő Sólyom Dóra és a második Pető Réka Dominika révén, míg a női kenusoknál Bónyai Regina második, az olasz születésű Bragato Giada pedig harmadik lett. MTI Lakatos Zsanett Takács Kincső egyéni kenu maratoni világbajnokság

1. Női kenu története duration
  2. Női kenu története vali s story
  3. Női kenu története by farkas deák

Női Kenu Története Duration

ÖTÖDIK, PONTSZERZŐ HELYEN VÉGZETT BALLA VIRÁG, TAKÁCS KINCSŐ C-2 500 MÉTEREN A mieink a hetes pályáról várták a rajtot az A-döntőben, középen ott voltak a kubaiak, az ukránok és a nagy esélyes kínaiak. Utóbbi két egység már a rajt után nagy előnyre tett szert, miközben a mieink a a németekkel és a kanadaiakkal harcoltak az bronzéremért. A táv második felében egy rövid ideig úgy tűnt ez akár meg is lehet, ám az utolsó métereken mindkét hajó megelőzte Balláékat. A kínaiak nyertek, mögöttük Ukrajna, Kanada, Németország és Magyarország volt a sorrend. "Nem volt baj, igazából mindent kiadtunk magunkból. Női kenu története a honfoglalásig. - kezdte a döntő után Balla Virág. - Annyira párás volt a levegő, hogy pont a döntő előtt fröcsköltem le magam vízzel, mert már nyomasztott a meleg. Jó volt a rajtunk, az utazónk, indítani is tudtunk, nem volt benne hiba. Éreztem, hogy elsavasodtam, de tudtam, hogy Kincsőben van még, úgyhogy továbbadtam neki a ritmust. Igazából nem tudom, hogy a többiek mivel tudtak többet, mint mi a táv második felében. "

Női Kenu Története Vali S Story

Mostanra ott tartunk, hogy U14-től vannak csapataink, amelyek folyamatosan nemzetközi tornákra járnak (az U16-osok a napokban is éppen Csehországban vannak), korosztályokra bontva megvannak a fejlesztési terveink. – Ha már a szakmát említi, gondolom eleinte az is problémát jelentett, hogy a hokiedzők nem feltétlenül arról álmodtak, hogy hölgyekkel dolgozzanak… – Igen, a férfi vonalról érkező edzőknek rossz prekoncepcióik vannak a női csapatokkal szemben, de ezek addig élnek, amíg el nem kezdődik a munka. Női Kenu Története. Nyilvánvaló, hogy a lányokat másképp kell kezelni, viszont hihetetlenül fel tudnak nézni az edzőjükre és érte is küzdenek a jégen. Aki elkezd lányokkal dolgozni, azt gyorsan beszippantja a közeg. Azt hiszem, mindent elmond, hogy egy olyan rutinos edzőnek, mint Pat Cortina nem derogált, hogy a női válogatott szövetségi kapitánya legyen. Bízunk benne, hogy hosszú távon itt tudjuk tartani a csapat mellett. – Hogyan épül fel most itthon a női hoki versenyrendszere, hogyan néz ki az utánpótlás?

Női Kenu Története By Farkas Deák

341 női K-1 500 m: 1. Volha Hudzenka (fehérorosz) 2:03. 929 p 2. Kozák Danuta 2:04. 176 3. Emma Jörgensen (dán) 2:04. 989 női K-4 500 m: 1. Magyarország (Kárász Anna, Kozák Danuta, Csipes Tamara, Medveczky Erika) 1:41. 526 2. Fehéroroszország 1:41. 654 3. Lengyelország 1:42. Női kenu története by farkas deák. 851 női C-2 500 m: 1. Balla Birág, Devecseriné Takács Kincső 2:11. 129 2. Nadzseja Makarcsanka, Volha Klimava (fehérorosz) 2:12. 924 3. Kszenyija Kuracs, Oleszja Romasenko (orosz) 2:14. 194 a délutáni program: 14. 20: női K-1 200 m (Kozák Danuta), döntő 14. 25: férfi K-1 200 m (Birkás Balázs), döntő 14. A Kárász Anna, Kozák Danuta, Csipes Tamara, Medveczky Erika összeállítású női kajaknégyes és a kenus Balla Virág és Devecseriné Takács Kincső is aranyérmet nyert csütörtökön 500 méteren a minszki Európa Játékokon, előtt Kozák Danuta egyesben szerzett egy ezüstöt. A pályán az előző két naphoz képest jelentősen megváltoztak a körülmények, sokkal hűvösebb van és a versenyzőknek nagyon erősen fúj szembe és oldalról a szél.

FÉRFI K-4 500 MÉTEREN IS A-DÖNTŐS A MAGYAR EGYSÉG A középfutamok végére megérkezett az erős szél és az eső is a tokiói Sea Forest Waterway-re. Ez azonban nem jelentett akadályt a Nádas Bence, Béke Kornél, Csizmadia Kolos, Tótka Sándor alkotta magyar négyesnek, akik a második középfutamból rajtolva, bár megszorongatták a spanyolokat és az ausztrálokat is, végül harmadikként végeztek, ami azonban így is sima továbbjutást eredményezett.